APNDroid

APNDroid 2.1.9

Połącz lub rozłącz się z siecią w mgnieniu oka

APNDroid to prosta aplikacja, która pomaga zarządzać siecią komórkową. Przy użyciu jednego przycisku możesz wyłączyć internet i zakończyć przesyłanie danych. Dzięki temu zaoszczędzisz czas pracy baterii i swoje pieniądze. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota i skuteczność

Wady

  • Brak

Dobry
7

APNDroid to prosta aplikacja, która pomaga zarządzać siecią komórkową. Przy użyciu jednego przycisku możesz wyłączyć internet i zakończyć przesyłanie danych. Dzięki temu zaoszczędzisz czas pracy baterii i swoje pieniądze.

APNDroid składa się tylko z jednego ekranu, na którym możesz wyłączyć sieci 3G/EDGE/GPRS, zostawiając przy tym możliwość wysyłania MMS. Możemy także włączyć lub wyłączyć pokazywanie powiadomień o sieci, a także całkowicie wyłączyć wszystkie punkty dostępu do sieci (APN).

APNDroid to ciekawy program, który pomoże nam ogarnąć pochłaniającego megabajty danych smartfona. Jeśli nie masz ochoty bawić się ustawienia telefonu, ten program powinien wystarczyć.

APNDroid

Download

APNDroid 2.1.9

Opinie użytkowników o APNDroid

  • chudini

    według chudini

    "wady "

    program fajny ale tylko do androida 2.3.x na androidzie 4.0.x nie działa poprawnie co wiecej jesli ktos chce by to ...   Więcej.